Dimin Madencilik,

İş güvenliğini en üst seviyede sağlayabilmek adına, faaliyet yürütülen bölgelerde yürürlükte olan tüm iş sağlığı ve güvenliği kanunlarına uyarak sorumluluklarını eksiksiz yerine getirmektedir. Tüm işletmelerde riskler tanımlanıp değerlendirilerek, öncelik sırasına göre süreçler geliştirilmektedir.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız,

 

DİMİN Madencilik Sanayi Ticaret A.Ş. faaliyetlerini, çalışanlarının, yüklenicilerinin ve faaliyet gösterdiği yerel toplulukların sağlık ve güvenliklerinin savunuculuğunu yapacak şekilde yürütmeye kararlı bir firmadır.

Şirketin tüm bireyleri;


• Şirketin faaliyetlerini sürdürdüğü ülke veya bölgede yürürlükte olan tüm sağlık ve güvenlik kanunlarına, mevzuatlara ve ayrıca Şirketin kendi çalışma usullerine ve standartlarına uyacaktır,


• Her çalışanımıza güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı sağlanacaktır,


• Şirketin denetimindeki tüm işyerlerinde riskleri tanımlamak, değerlendirmek, öncelik sırasını belirlemek ve yönetmek için süreçler oluşturulacaktır,


• Güvenli çalışma süreçlerinde iş kazalarından uzak bir işyerine sahip olma isteğinin gözetildiği bir kültürü teşvik eden girişimleri ve programları destekleyecektir.

Haberdar Ol! Dimin Güncellemelerinden Anında Bilgi Almak için Lütfen E-mail Listemize Abone Olunuz.